Już mniej niż miesiąc pozostał do przyjścia Świętego Mikołaja!

Drodzy rodzice nie zapomnijcie o Swoich pociechach, one na pewno piszą już listy do świętego mikołaja prosząć o wymarzoną zabawke w prezencie. Zaplanujcie prezenty już dziś! W naszym sklepie z zabawkami przygotowaliśmy kilka propozycji, które pomogą spełnić oczekiwania waszych dzieci, tak żeby cieszyły się z zabawki przez długi okres czasu.

1. Zabawki zdalnie sterowane / Modele RC 

Pierwsza pozycja może dotyczyć nie tylko tych najmłodszych ale też starszych dzieci, modele rc to zabawka dla dzieci w każdym wieku, nawet tych najstarszych :) Prezent który pozwala pobudzić wyobraźnie i poprawić zdolności manulane. Zadajcie Sobie pytanie które z dzieci nie marzy o tym aby przejechać się samochodem lub zasymulować taką przejaźdzke. 

Zabawki sterowane dzielą się na kilka podkategorii, np. 

Szybkie auta RC CZTEROKOŁOWCE

Żadna przeszkoda nie jest im obca, ciężki teren, wyścigi w błocie to chleb powszedni tych zabawek. tego typu samochody sterowane mają bardzo daleki zasięg i można nimi swobodnie jeździć po otwartym powietrzu. Są wstanie dojechać tam gdzie nie dojadą zwykłe sterowane auta osobowe.

Szczególnie polecamy: 
bluberypl-artykul-zabawki

Samochody osobowe 

Ściagaj się znanymi markami audi, mercedes, bugatii, porche, pozwól dziecku poczuć zawrotną prędkość.


Kategoria - ZDALNIE STEROWANE MODELE RC

Drony

Ich zasięg i możliwości lotu są nadzwyczajne, jedna z największych atrakcji jakie może dostarczyć zabawka, na pewno w tym temaciem odnajdą się starsze dzieci ale też i dorośli. Zakup dwa drony w zestawie dla Siebie i Swojego syna i poczuj pełnie radości z zabawy ze Swoją pociechą.

Polecamy:

Kategoria - LATAJĄCE

Dron i helikopter

2. Zabawki AGD

Zestawy zabawek imitujących prawdziwą kuchnie lub sprzątanie> Każde dziecko uwielbia naśladować Swoich rodziców w trakcie gotowania lub sprzątania, naucz Swoje dziecko codziennych obowiązków już od najmłodszych lat.

Polecamy: 

Kategoria - AGD

AGD

3. Rowerki i Pojazdy

Nasze dzieci rosną a ich potrzeby w raz z nimi, w tej kategorii polecamy rowerki spacerówki - można zdemontować nie potrzebne elementy z wózka i używać tylko jako rowerek. Gdy potrzebna więcej miejsca to można cofnąć siodełko do tyłu tak aby nasza pociecha mogła swobodnie i wygodnie jeździć rowerkiem nawet jak podrośnie.

Polecamy:

Kategoria - Rowerki i Pojazdy

Rowerek i hulajnoga

Podsumowując, nie czekaj aż umnkie Ci mikołaj, zrób prezent Swojemu dziecku już dziś kupując w naszym sklepie masz 100% pewności, że towar jest zapakowany w oryginalne pudełko od producenta, masz gwarancje zwrotu i reklamacji oraz możesz nas dopytać o szczegóły na temat produktów a otrzymacie merytoryczną wiedzę!

Do zobaczenia :)